Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

Himalaya Rumalaya Gel 30g

Novinka Novinka Doporučujeme Doporučujeme Cena: 150,00 Kč Dostupnost: 17 ks Model: Gel Značka: Himalaya Herbal Healthcare Kód: HIM039 Cena za kus: 150,00 Kč/ks Průměrné hodnocení:
Himalaya Rumalaya Gel 30g
Gel proti bolesti s prohřívacím, prokrvujícím a protizánětlivým účinkem. Léčivě působí při dně, artróze a artritidě. Vhodný při bolestech kloubů, svalů a páteře i v případech, pokud jsou spojené se zánětem. Přináší úlevu při namožení, podvrtnutí, vykloubení či naražení. Účinná terapie při syndromu zmrzlého ramene.

Upozornění: Užívejte jen velmi malé množství gelu, má opravdu velmi silně prokrvující účinky a při předávkování by mohlo postižené místo výrazně pálit. Pokud se tak stana, zachovejte klid, tento efekt je žádoucí a odezní. Právě silné prohřátí a prokrvení vede k odplavení mediátorů bolesti a k léčbě zánětu.

Obsažené byliny:
Mentha arvensis, Gaultheria fragrantissima, Pinus roxburghii, Cinnamomum zeylanicum, Cedrus deodara, Vitex negundo, Boswelia serrata, Zingiber officinalis
Gel proti bolesti s prohřívacím, prokrvujícím a protizánětlivým účinkem.
Model: Gel
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.


Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka