Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

Spory Léčivé Shiitake 5 ml Lahvička

Cena: 390,00 Kč Dostupnost: 0 ks
není skladem
Model: Léčivé nadzemní Značka: Mondo Mycologicals Kód: XHO00021 Průměrné hodnocení:
Spory Léčivé Shiitake 5 ml Lahvička
Domovinou této lupenité dřevní houby s hnědými klobouky červenavého nádechu a bělavými šupinami je Japonsko, Čína a asijské státy s mírným podnebím. Jako potravina s blahodárnými účinky se používá v Japonsku a Číně již tisíce let. První písemné odkazy sahají až k roku 199 n. l. Ve 14. století o ní tvrdí čínský lékař Wu Jue, že tato potravina má uplatnění i jako léčivo u onemocnění horních cest dýchacích, slabého oběhu krve, onemocněních jater, vyčerpání a slabosti, pro podporu energie a prevenci stárnutí. Konzumována sušená či čerstvá. Sušená obsahuje více aminokyselin a vitamínu D. Dá se vařit, dusit, smažit, grillovat, sušit nebo použít do polévek či omáček. Velmi vysoká hladina antioxidantů funguje jako základní prevence proti rakovině. Zdravotní účinky:
prevence proti rakovině, posiluje imunitní systém, prevence i léčba trombózy, anti-virové účinky proti oparu a chřipkovému viru A
bohatá na proteiny, výborná náhražka masa
posiluje ochranný systém a potenci
snižuje hladinu cholesterolu v krvi
snižje možnost vzniku migrény, alergie a chronické únavy
zmírňuje kloubní potíže a chránit klouby
příznivě působit při nachlazení, na bolesti hlavy
ochraňuje pokožku a snižovat možnost vzniku akné
chrání před zubním kazem
přírodní zdroj minerálů a vitamínů - obsahuje draslík, fosfor, železo, zinek, vápník, měď, hořčík, mangan, germanium, stroncium, vitamíny B2 (riboflavin), C, D2, přibližně 30 enzymů a přes 10 esenciálních aminokyselin, proteiny a vlákninu
Vliv na CNS - ovlivňuje produkci serotoninu, histaminu, katecholaminů
Tato potravina má uplatnění i jako léčivo u onemocnění horních cest dýchacích, slabého oběhu krve, onemocněních jater, vyčerpání a slabosti, pro podporu energie a prevenci stárnutí.
Model: Léčivé nadzemní
Váha 0.01 kg
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.


Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka