Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

Spory Léčivé Reishi 5ml Lahvička

Cena: 390,00 Kč Dostupnost: 1 ks
poslední kusy!
Model: Léčivé nadzemní Značka: Mondo Mycologicals Kód: XHO00022 Průměrné hodnocení:
Spory Léčivé Reishi 5ml Lahvička
Tato houba je skutečná medicína, účinná proti rakovině, regulátor imunity, obsahuje spoustu antioxidantů, podporuje správnou funkci jater, hypoglykémii, je antibakteriální, antivirová, pomáhá redukovat cholesterol krvi, posiluje cévní systém, antifibrózní, chrání proti radiaci a účinkům radiace, napomáhá funkci vylučovacího ústrojí, zlepšuje odolnost. Je velmi vhodnou prevencí, ale i doplňkovou léčbou rakovin, jelikož obsahuje polysacharidy s protinádorovými účinky. Silně posiluje imunitní systém. Reguluje srdeční činnost. Upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Pomáhá při revmatismu a bolestech kloubů. Ulevuje astmatikům a kardiakům. Je výborná proti migrénám a nespavosti i psychických poruchám. Tato houba je velice tvrdá a nelze jí přímo konzumovat. V medicíně se tato houba využívá v podobě tinktur a sirupů.
Tato houba je skutečná medicína, účinná proti rakovině, regulátor imunity, obsahuje spoustu antioxidantů, podporuje správnou funkci jater, hypoglykémii, je antibakteriální, antivirová, pomáhá redukovat cholesterol krvi.
Model: Léčivé nadzemní
Váha 0.01 kg
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.


Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka