Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

Spory Léčivé Maitake 5ml lahvička

Cena: 390,00 Kč Dostupnost: 0 ks
není skladem
Model: Léčivé nadzemní Značka: Mondo Mycologicals Kód: XHO00024 Průměrné hodnocení:
Spory Léčivé Maitake 5ml lahvička
Trsnatec lupenitý je jedlá houba, která paraziticky roste u báze kmenů dubů, kde vytváří mohutné trsy, složené z velkého počtu větví a větviček, které při pohledu shora tvoří soustředné kruhy. V japonštině se jmenuje maitake, tančící houba . Někteří říkají, že se tak jmenuje proto, že ve starověku její nálezce vždy radostí tančil, protože se její hmotnost vyvažovala stříbrem. Podle jiných názorů se tak jmenuje, protože plodnice k sobě velmi těsně přiléhají a překrývají jedna druhou a připomínají tak roj motýlů v divokém tanci. Domovinou maitake je severovýchodní Japonsko a Severní Amerika. Tradiční čínské a japonské bylinkářství si jí cení jako adaptogenu, který pomáhá blahodárně navracet organismus po fyzické či duševní námaze zpět do rovnovážného stavu. Jedná se o bujně rostoucí houbu. Může být grilována, sušena či dušena, tvrdí se, že je výborná vařená společně s máslem a bylinkami. Výborná náhrada masa. Většinou využívána jako prevence proti rakovině, díky vysokému obsahu antioxidantů, stimuluje imunitní systém. Bohatá na minerály draslík, vápník, hořčík, vlákninu, vitamíny B2, B5 (niacin), D2, vlákninu, amino kyseliny a beta-glucan. Regulace krevního tlaku, hladin glukózy, inzulínu, séra a lipidů v játrech, cholesterolu, podpora léčby hemeroidů a gastritid, podpora imunity, podporuje slezinu.
Většinou využívána jako prevence proti rakovině, díky vysokému obsahu antioxidantů, stimuluje imunitní systém. Regulace krevního tlaku, hladin glukózy, inzulínu, séra a lipidů v játrech, cholesterolu, podpora léčby hemeroidů a gastritid.
Model: Léčivé nadzemní
Váha 0.01 kg
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.


Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka